Nieuws

Trainingen georganiseerd en beheersbaar van start

Vanavond heeft het kabinet stappen aangekondigd waardoor het voor onze jeugd weer is toegestaan om vanaf volgende week georganiseerd en beheersbaar te gaan sporten. Daar zijn we als vereniging en voor onze jeugd natuurlijk erg blij mee.

Vanuit onze vereniging willen we de trainingen voor de onderbouw t/m JO13 vanaf maandag 4 mei weer hervatten en voor de bovenbouw weer vanaf maandag 11 mei. Dit in afstemming met de trainers en leiders. Hierbij houden we rekening met de RIVM richtlijnen en de aanbevelingen vanuit de KNVB. Gezondheid en veiligheid zijn en blijven altijd het uitgangspunt.

Vanuit onze Hoofdjeugdopleiding volgen er op korte termijn een trainingsschema en richtlijnen om de trainingen in goede banen te leiden. De competities starten pas in het najaar en de kantines en kleedkamers blijven voorlopig nog dicht.

Namens het jeugdbestuur Theo van der Geest